Opis posla:

Zbog povećanog obujma poslova tražimo kandidate koji bi svojim dosad stečenim iskustvom te znanjem
izvršavali poslove prodaje te pronalazili nove kupce za:

– samouslužne robote i robote čistače

– arhivsku opremu

– garderobnu opremu

– sigurnosnu opremu

– skladišnu opremu

Pored prodaje opreme i proširenja prodajnog asortimana, važno će biti voditi brigu o kupcima i obavljati
aktivnosti praćenja realizacije već ugovorenih poslova kao i praćenja potreba i zadovoljstva korisnika.

Uvjeti:

– viša stručna sprema, visoka stručna sprema

– radno iskustvo najmanje 2 godine na relevantnim poslovima

– znanje i iskustvo u izradi ponuda (javna i pozivna nadmetanja) i drugo

– svakodnevni rad u osnovnim računalnim alatima (MS Office paket – Word, Excel, Power Point, Outlook)

– vozačka dozvola B kategorije,

– znanje najmanje jednog stranog jezika (engleski ili njemački) u govoru i pismu

– želja za učenjem i usavršavanjem, usmjerenost k postizanju cilja, spremnost na povremena putovanja

– samostalnost, motiviranost, pozitivan stav

– organiziranost, sistematičnost i preciznost

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (razina govora – napredno, razina pisma – napredno), Njemački (razina govora – napredno,
razina pisma – napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: MS Office

Što nudimo:

– rad na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme

– edukacije i okruženje koje potiče osobni i profesionalan razvoj

– rad u dinamičnom okruženju uz stalnu podršku kolega

– izazovne i raznolike radne zadatke

– nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka

Prijavu s pripadajućim životopisom možete nam poslati (s punim povjerenjem u poštivanje tajnosti podataka)
na e-mail: tajnica@primat-rd.hr