Opis posla

– vodi poslove oko nabave roba za potrebe društva

– pronalazi nove dobavljače i kooperante

– kontrolira naručenu robu i popratnu dokumentaciju

– obavlja sve administrativne poslove uvoza-izvoza

– odgovara za kvalitetno i pravovaljano obavljanje poslova na uvozu i izvozu

– organizira i prati prikup i dolazak robe na skladište- RH, EU, treće zemlje…

– prati propise iz područja carinskog i špediterskog poslovanja, te vođenja dokumentacije za to područje

– kreira svu potrebnu dokumentaciju za robe koje ulaze u skladište

– vodi poslove preuzimanja upita za reklamacije te raspoređivanje istih

– vodi poslove preuzimanja upita za servis te raspoređivanje istih

– provodi aktivnosti na tržištu u cilju osiguranja ugovora za održavanje i servis

– obavlja i sve druge poslove po nalogu direktora društva, a za svoj rad odgovoran je direktoru društva

Uvjeti:

– VŠS/VSS

– prethodno iskustvo u inozemnoj i domaćoj nabavi

– engleski jezik (važan uvjet)

Što očekujemo?

– pozitivan stav i izvrsno funkcioniranje u timu

– pouzdanost i samostalnost u radu, ustrajnost i proaktivnost

– sistematičnost, organiziranost

– kolegijalnost i učinkovitu komunikaciju i suradnju

– sposobnost i želja za učenjem

– predan pristup poslu

– ustrajnost

– radna etika

Vještine:

– izvrsne komunikacijske vještine

– izvrsno korištenje računala

– prilagodljivost i timski rad

– dobra organizacija

– dobro upravljanje vremenom

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (razina govora – osnovno, razina pisma – osnovno)

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:

– radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom

– redovita primanja, plaćeni prijevoz do sjedišta, službeni telefon, subvencionirani obrok u sjedištu firme se podrazumijevaju

Prijavu s pripadajućim životopisom možete nam poslati (s punim povjerenjem u poštivanje tajnosti podataka)

na e-mail: tajnica@primat-rd.hr